Nasi partnerzy

http://www.doradca.com.pl/x.php/1,313/Nasi-partnerzy.html

 

STS Sauter Training & Simulation S.A.
Firma
STS Sauter Training & Simulation S.A. (www.sts.ch) została założona w 1996 r. Mieści się w Lozannie, w Szwajcarii. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie zarządzania projektami.STS zaprojektował i stworzył własne, interaktywne narzędzia szkoleniowe do nauki Zarządzania Projektami:


Szkolenia e-learningowe dzięki nim uczestnicy uczą się technicznych aspektów zarządzania projektami samodzielnie i we własnym tempie,


SimulTrain (gra symulacyjna z Zarządzania Projektami), symulator projektu pozwalający 3 - 4 osobowym zespołom na zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektu w przyśpieszonym tempie,


X-AM (symulator egzaminu), jest to program przygotowujący do certyfikacji w zarządzaniu projektami przeprowadzanej przez PMI i IPMA.

 

PMI przyznał firmie STS, twórcy szkolenia, certyfikat PMI Registered Education Provider (Akredytowana przez PMI Placówka Edukacyjna). Produkty STS zostały przetłumaczone na 19 języków i są sprzedawane na całym świecie. Od 1996 roku ponad 114 000 menedżerów projektu z ponad 50 krajów ukończyło szkolenia dzięki narzędziom stworzonym przez STS.
Referencje STS


GiMA Consult GmbH
Partnerem firmy STS i DORADCY w zakresie szkoleń z zarządzania projektami jest niemiecka firma konsultingowa GiMA Consult GmbH (www.gimaconsult.com).