Coaching biznesowy

Celem tego rodzaju coachingu, zwanego też często coachingiem typu executive, jest zwiększenie satysfakcji z życia zawodowego członków kadry kierowniczej, kluczowych specjalistów i innych osób mających duże znaczenie dla organizacji. Naszym klientom pomagamy w rozwiązaniu nie tylko codziennych problemów w pracy, ale również w sytuacjach dylematów, gdy stoją na rozdrożach, próbując podjąć decyzje dotyczące ich dalszych losów zawodowych.

Zazwyczaj coaching biznesowy realizowany jest w formie kilku indywidualnych spotkań Klient - coach, trwających od kilkudziesięciu minut do około dwóch godzin. Jednak ostateczny kształt pracy z klientem jest zawsze uzależniony od jego potrzeb i oczekiwań organizacji. Naszym klientom gwarantujemy, że: dotrzemy do sedna problemu wyzwolimy zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów nasze podejście będzie realistyczne i praktyczne Zespół naszych coachów współpracuje merytorycznie – korzystając z doświadczeń i metodologii – z renomowaną brytyjską firmą Management Futures www.managementfutures.co.uk.

Nasi partnerzy przekazują nam swoją wieloletnią wiedzę zdobytą w brytyjskich firmach i instytucjach i dbają także o jakość naszego rozwoju – są naszymi mentorami i kierują procesem certyfikacji naszych coachów w międzynarodowej instytucji akredytującej, Institute of Leadership & Management www.i-l-m.com. Podczas prowadzenia coachingu inspiracją dla nas jest Sześć Zasad Coachingu, przyjętych przez Management Futures: To Klient jest źródłem zasobów Rolą Coacha jest uwolnić zasoby tkwiące w Kliencie Celem Coachingu jest wywołanie pozytywnej zmiany w życiu zawodowym Klienta. Klient wyznacza tematykę Coachingu Coaching zajmuje się zarówno stanem obecnym jak i przeszłością i przyszłością Klienta Coach i Klient są – podczas coachingu - równymi partnerami.

Więcej na temat zasad coachingu prowadzonego przez naszych coachów można się dowiedzieć z książki współzałożycielki Management Futures Jenny Rogers: Coaching Skills. A Handbook www.managementfutures.co.uk/our-books/. Jest ona już dostępna w języku polskim - pod tytułem Coaching. Podstawy umiejętności.

Kontakt:
tel. +58 621 9186, 621 9187 wew. 215
coach(at)doradca.com.pl

Załączone pliki

wersja do drukuwersja do druku