O nas

http://www.doradca.com.pl/x.php/1,6/O-nas.html

Jesteśmy dumni, że od 1985 roku wspieramy polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w ich działaniach dotyczących zarządzania, strategii, finansów, jakości i marketingu. Doradca dziś to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm konsultingowych w Polsce.

Z usług Doradcy skorzystały już setki klientów, a liczba wykonanych przez nas projektów znacznie przekracza dwa tysiące. Do grona naszych zleceniodawców należą najpoważniejsze firmy i instytucje krajowe oraz zagraniczne, w tym m.in. Ministerstwo Skarbu Państwa, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, agendy Unii Europejskiej oraz Banku Swiatowego, Grupa Energa, Orange Polska, GK Orlen, GK Lotos, Siemens Polska, Grupa Dalkia, ING Bank Śląski, Sygma Bank, Bank HSBC, Polski Holding Farmaceutyczny, Agencja Rozwoju Pomorza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, KPN Holandia, Sopra Group - Francja.

W naszej pracy skupiamy się na korzyściach, które może uzyskać klient. Jest on dla nas najważniejszy. Mówi o tym kluczowy dokument Doradcy - misja:

Naszą misją jest świadczenie wysokowartościowych usług w dziedzinie zarządzania, które dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom konsultantów przyniosą naszym klientom praktyczne i konkretne korzyści.

Zdając sobie sprawę, że podstawą wartości naszej firmy są wiedza i umiejętności pracowników, stwarzamy im możliwości osobistego rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie nowych, unikalnych doświadczeń. Dzięki temu zapewniamy warunki do tworzenia na rzecz naszych klientów nowych, niestandardowych rozwiązań i idei, pomnażających ich bogactwo.