O nas

Jesteśmy dumni, że od 1985 roku wspieramy polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w ich działaniach dotyczących zarządzania, strategii, finansów, jakości i marketingu. Doradca dziś to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm konsultingowych w Polsce.

Z usług Doradcy skorzystały już setki klientów, a liczba wykonanych przez nas projektów znacznie przekracza dwa tysiące. Do grona naszych zleceniodawców należą najpoważniejsze firmy i instytucje krajowe oraz zagraniczne, w tym m.in. Ministerstwo Skarbu Państwa, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, agendy Unii Europejskiej oraz Banku Swiatowego, Grupa Energa, Orange / Telekomunikacja Polska, Orlen Płock, GK Lotos Gdańsk, Siemens Polska, Grupa Dalkia, ING Bank Śląski, Sygma Bank, Bank HSBC, Polski Holding Farmaceutyczny, Agencja Rozwoju Pomorza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, MosEnergo - Rosja, KPN Holandia, Sopra Group - Francja.

W naszej pracy skupiamy się na korzyściach, które może uzyskać klient. Jest on dla nas najważniejszy. Mówi o tym kluczowy dokument Doradcy - misja:

Naszą misją jest świadczenie wysokowartościowych usług w dziedzinie zarządzania, które dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom konsultantów przyniosą naszym klientom praktyczne i konkretne korzyści.

Zdając sobie sprawę, że podstawą wartości naszej firmy są wiedza i umiejętności pracowników, stwarzamy im możliwości osobistego rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie nowych, unikalnych doświadczeń. Dzięki temu zapewniamy warunki do tworzenia na rzecz naszych klientów nowych, niestandardowych rozwiązań i idei, pomnażających ich bogactwo.

wersja do drukuwersja do druku