Teodor we wlasnej osobie  Kocie imiona                                           

 

Zapraszam do Pierwszej Internetowej Listy Polskich Kocich Imion (w skrócie PILPKI). Imiona uszeregowane są alfabetycznie; jest ich już pięć tysięcy czterysta sześćdziesiąt i cztery - kto chce, niech sprawdzi. Dziękujemy wszystkim, którzy nam imiona podsyłali!

 

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 

Prosimy o przysyłanie kolejnych imion - chętnie z komentarzami, na adres patrona stron - Kota Teodora. Przypominam: zbieramy w PILPKI imiona polskich kotów. Nie uwzględniamy - na razie przynajmniej - nazwisk rodowych. Zagraniczne imiona są dostępne w Internecie w innych miejscach (choć witryna 'Catnames', która była dla mnie inspiracją, zdążyła zniknąć w odmętach historii).

UWAGA: powyższa lista jest efektem ponad dwunastu lat zbierania imion, co piszę na wypadek, gdyby ktoś myślał o prostym przekopiowaniu spisu imion w dowolne inne miejsce. Szanujcie proszę cudzą pracę - chodzi już nie tylko o prawa autorskie (moje, czyli Sekretarza Kota Nikity i Kota Rufusa, a kiedyś Kota Teodora), ale po prostu o dobre obyczaje. Jakieś pytania? Tutaj.

powrót na Kocią Stronę Doradcy

Ostatnia aktualizacja