Kocia strona Doradcy                             

 

        

Galeria Doradcy | Kocie adopcje | Kącik półliteracki
Schronisko | Lista kocich imion

Tak jak prawdziwy konsultant, koty są mądre i niezależne - ale nie to jest rzecz jasna powodem umieszczenia w naszej witrynie internetowej 'kociej strony'. Zresztą 'kot, jaki jest, każdy widzi' (wybacz nam, X. Chmielowski) - a jak nie widzi, to niech sobie popatrzy.

Proponujemy odwiedzenie galerii zdjęć wraz z galerią rysunków. Nasza kolekcja kocich portretów jest jedną z największych w Polsce: dwieście kotów i ich opisów. Obok znajduje się Pierwsza Internetowa Lista Polskich Kocich Imion - tak! Mamy tam już ponad pięć tysięcy imion. Jest też Kącik Przyjaźni Kocio-Psiej oraz Kocia Ilustrowana Szkoła Latania. Zdjęcia tam zamieszczone są po prostu rewelacyjne (skromność to jedna z licznych naszych zalet. Uczył nas jej Garfield). Mamy też w witrynie stronę 'Kotowate w utworach literackich i półliterackich'. Wśród rysunków polecamy stronę z kocim humorem Maksa Bohdanowskiego, nadesłanym nam przez autora z Dniepropietrowska. Mój ulubiony rysunek to kot w czapce-budionnówce na dinozaurze:

kliknij!

Ewentualne dalsze propozycje co do treści witryny są mile widziane, choć w obliczu 'konkurencji' nie ma specjalnie powodu, by tworzyć kolejne strony tłumaczące 'ile łap ma kot i z czego' i 'ile żyć ma przeciętny kot' (wybaczcie nam, koty - wiemy, że przeciętny kot nie istnieje). Takoż mile widziane wszelkie komentarze, uzupełnienia, donosy oraz inne wyznania w formie elektronicznej: do Teodora, czarnego kota, który jest patronem tej witryny.

Z dumą oznajmiamy, że nasza witryna nie dostała do tej pory żadnego wyróżnienia ani nagrody - i czujemy się pod tym względem wyjątkowi. Głosuj na nas - odwiedzając nasze strony!

I jeszcze jedno: polecamy nasze strony adopcyjne (koty są ze schroniska w Sopocie). Znajdź kotu człowieka!

 

powrót na główną stronę Doradcy