Sprzedaż Metodą SPIN Neil’a Rackhama już dostępna w języku polskim!

 

Najbardziej rewolucyjna w historii książka o sprzedaży już w Polsce!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że nakładem wydawnictwa Go-Press ukazało się polskie wydanie długo oczekiwanego bestsellera Neil’a Rackhama Sprzedaż Metodą SPIN! Żadna inna metoda nie ma tak solidnego oparcia w badaniach naukowych.

Doradca Consultants Ltd. oraz Huthwaite International Polska są partnerami polskiego wydania. Gorąco zachęcamy do zakupu i lektury!

Sprzedaż metodą SPIN

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Podając kod DORADCA w polu bony rabatowe przy zamówieniu przez stronę internetową otrzymacie Państwo 10% rabatu na książkę Sprzedaż metodą SPIN.

Firma Huthwaite od ponad 35 lat prowadzi zaawansowane badania nad efektywnością sprzedaży. Ich wyniki – zawarte w niniejszej książce – to doskonale udokumentowany zbiór bezcennych informacji dotyczących technik sprzedawania.

Metoda SPIN® stała się prawdziwym przełomem w sprzedaży.Jest stosowana przez najlepszych sprzedawców na całym świecie. Jej autor - Neil Rackham jest jednym z najbardziej cenionych guru sprzedaży na świecie.

W Polsce Huthwaite działa od roku 1995 i jest reprezentowany na zasadach wyłączności przez firmę Doradca Consultants Ltd. Od tego czasu model SPIN® stał się szeroko stosowanym narzędziem sprzedaży w wielu polskich i międzynarodowych firmach działających w naszym kraju.

W ciągu 12 lat firma Doradca Consultants Ltd. przeszkoliła w metodologii SPIN® ponad 2 tys. polskich menadżerów i sprzedawców pomagając tym samym zwiększyć efektywność sprzedaży w kilkudziesięciu firmach.

Zespół Huthwaite Polska

Huthwaite

wersja do drukuwersja do druku

Inne aktualności