Szkolenia w zakresie finansów

Dostarczamy naszym klientom niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinie finansów. Nasze produkty są „szyte na miarę” dla klientów - jesteśmy gotowi stworzyć program odpowiadający konkretnym potrzebom.

Nasze szkolenia przeprowadzamy w formie warsztatowej, Część zajęć poświęcamy na moduł szkoleniowo-ćwiczeniowy, a część na konsultacje z uczestnikami. W programach naszych szkoleń uwzględniamy specyficzne problemy podmiotu, którego pracownicy uczestniczą w zajęciach. Proponujemy formułę aktywnego zaangażowania uczestników, z ćwiczeniami, studiami przypadku, pracą w grupach i dyskusją, a także modelowaniem finansowym "na żywo", jeśli wynika to z programu.

Proponujemy naszym klientom szereg różnego rodzaju specjalistycznych szkoleń z dziedziny finansów, między innymi:

  • Finanse dla niefinansistów
  • Budżetowanie i kontroling
  • Rachunkowość zarządcza
  • Rachunek kosztów działań (ABC)
  • Finanse spółek kapitałowych

Z uwagi na charakter powyższych szkoleń, dopasowanych każdorazowo do potrzeb i oczekiwań zleceniodawców (dotyczy to np. przykładów liczbowych i studiów przypadku), organizujemy je wyłącznie w formule zamkniętej, czyli dla konkretnych firm lub instytucji.

Mamy szerokie doświadczenia - prowadziliśmy takie zajęcia dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek pozarządowych (NGO).

wersja do drukuwersja do druku