Blended Learning- szkolenia dla zapracowanych

Szkieletem blended learningu jest e-learning, wspierany przez szkolenia stacjonarne, mające na celu uzupełnienie nauczania online. Połączenie metody tradycyjnego nauczania z e-learningiem umożliwia eliminację wad każdej z tych technik, pozwalając zachować ich największe zalety.

Program przykładowego szkolenia w formule blended learning składa się z trzech części, które przedstawia nasz "model kanapkowy"


Kick off (warsztat wprowadzający)- zapoznanie uczesmodel kanapkowytników ze szkoleniem, omówienie struktury kursu, zmotywowanie do pracy oraz przekazanie wskazówek technicznych związanych z e-learningiem.


E-learning wspierany przez trenera - wybrany kurs z zarządzania projektami. Każdy zawiera zarys teorii, przykład, listę kontrolną, listę pułapek, ćwiczenia i testy.


Stacjonarny symulator- SimulTrain® jest komputerową symulacją projektu, na którego przebieg mają wpływ uczestnicy. Pracując w małych grupach, rozwiązują problemy i podejmują decyzje, ucząc się jednocześnie technik zarządzania projektem oraz współpracy w zespołach projektowych.

Największą zaletą blended learningu jest nacisk na indywidualizację tempa w stosunku do kursanta, który może swobodnie regulować czas, którym dysponuje oraz wybierać miejsce szkolenia

wersja do drukuwersja do druku